در امتداد اجتماعات مدافعان حرم و محکومیت توهین به مقدسات و در دفاع از حرمین شریفین، جنبش تصویری «لبیک یا زینب(س)»، برای تمام شیعیان جهان اعلام فراخوان کرد. در این فراخوان خواسته شده است افراد تصویری از خود را در اقصی نقاط جهان، ارسال کنند. در این فراخوان عکس افراد به همراه، نام کشور و یا شهری که در آن سکونت دارند به همراه یکی از کلید واژه‌های بیان شده مانند «عاشورا هرگز تکرار نخواهد شد» و زمینه یکی از خیابان‌ها یا میادین و ... باشد.

هیئت الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا نیز، ضمن محکوم کردن هتاکان به حرم آل‌الله، اقدام به دعوت از کلیه مخاطبان خود کرده و آمادگی خود را برای دریافت این تصاویر اعلام کرده است.

از همین رو عبدالرضا هلالی شخصا پیش قدم شده و با حضور بر سر مزار شهدای گمنام در شهر تهران در این جنبش جهانی شرکت کرده است. وی با انتشار مطلبی در وبلاگ شخصی خودش بیان داشته است: «اجتماعات، فریادها و مشت‌های گره شده و .. آتش‌های شعله ور غضب شیعه، بر جان تکفیری‌های سلفی وهابی ست که روزبه‌روز افزون‌تر و شعله‌ورتر خواهد شد و در آخر سبب نابودیشان خواهد بود انشاالله». وی پس از زیارت قبور مطهر شهدا اقدام به عکس گرفتن برای جنبش «لبیک یا زینب(س)» کرد.

اعلام فراخوان جنبش تصویری «لبیک یا زینب(س)»